youtube abone hilesi 2019

Youtube, günümüzün en çok aktif sayısı bulunan platformlarından birisidir. Bu platform içerisinde insanlar keyifli vakit geçirdiği gibi aynı zamanda bilgi sahibi de olabilmektedir. Her çeşit videoların yüklendiği bu platformda, günde yaklaşık 300.000 adet video girişi olmaktadır. Tüm dünya üzerinde büyük bir etkileşime sahip olan Youtube, aynı zamanda para kazanabilmek adına da yapılabilecek en güzel işlerden birisi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Binlerce kişi Youtube üzerinden bir kanal kurarak, bu kanal içerisine özgün videolar yüklemesi ile birlikte aylık olarak para kazanmaktadır. Sizlerde bu platform üzerinden para kazanma hevesi duyuyor ve bu işi yapmak istiyorsanız, öncelikli olarak sizlere tavsiyemiz kanalınızın ne tür içeriklere sahip olması gerektiği hakkında bir bilgi edinmeniz olacaktır.


Daha sonrasında kanalınızın için bir isim çalışması yapmanız gerekmektedir. Bulacağınız isim öyle bir isim olmalı ki, milyonlarca aboneye ulaştığınızda bu kanal isminin sırıtmaması gerekmektedir. Daha sonrasında kanalınız için düzenli olarak video girişi yapmalı ve izleyicilerin artmasını beklemeniz gerekmektedir. Videolarınızın izlenmesi biraz zaman alacaktır ancak siz pes etmeden düzenli olarak video girişi yapmalısınız. Bilmelisiniz ki, kanalınız içerisinde yer alan videoların daha fazla izlenebilmesi için abone sayınızın çok yüksek olması gerekmektedir. Abone sayınız örnek vermek gerekirse 10 ise, bir video yüklediğinizde bu videonuz 10 kişinin ana sayfasına otomatik olarak düşmektedir. Bu sayede videolarınızın izlenmesi daha kolay bir hale gelecektir. Kanalınıza hızlıca abone çekmek istiyorsanız, youtube abone hilesi yöntemlerini kullanabilir ve kanalınızı böylece hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz.


Youtube üzerinde yer alan kanalınızın abone sayısı, videoların izlenmesinde oldukça önemli bir etken olarak kabul edilmektedir. Kanalınızın abone sayısı ne kadar yüksek olursa, videolarınız o kadar çabuk izlenmektedir. Bunların yanı sıra videonuzu izleyen insanlar eğer videonuzu beğenir veya yorum yaparsa, videolarınız kanalınıza abone olmayan kişilere de hızlıca ulaşabilmektedir. Sizlerde dilerseniz doğal yöntemler ile abone kasabilir, dilerseniz de youtube abone arttırma yöntemleri ile kanalınıza abone çekebilirsiniz. Kanalınızın gelişmesi için sadece abone sayısı gerekmemektedir. Bu etkenin yanı sıra, videolarınıza beğeni ve yorum sayısının da fazla olması gerekmektedir. Ne kadar beğeni olursa, videolarınız ‘’Önerilen Videolar’’ kısmında o kadar çok yer alacaktır. Bu sayede farklı bir video izleyen kullanıcılar sizin videonuzu görecek ve merak ettiğinden dolayı videonuza tıklayarak izlemeye başlayacaktır.


Videolarınızın kaliteli olmasına ne kadar özen gösterirseniz, bu sektörde o kadar çok başarılı olma şansınız bulunacaktır. Bu bakımdan gerek içeriğin sağlam olması, gerekse de videonun güzel bir şekilde düzenlenmesi, oldukça önemli faktörler olarak bilinmektedir. Sayılan tüm bu maddeleri eksiksiz ve doğru bir şekilde yapmanız durumunda, başarı oldukça yakın bir şekilde gözükmektedir. Tekrardan hatırlatmalıyız ki, bıkmadan ve usanmadan video atmaya devam etmelisiniz. youtube abone kasma

Diğer Blog Yazıları

youtube yorum hilesi 2019 31-12-2018

Youtube, en fazla video içeriklerin yayınlandığı ve bu videoların en fazla izlendiği bir platformdur. Bu platform içerisinde yer alan kanal sahipleri ve devamını oku..

youtube beğeni hilesi 2019 31-12-2018

Youtube, günümüzün en çok aktif kullanıcısına sahip olan platformların başında yer almaktadır. Bu platform içerisinde çeşitli kategoriler üzerinden devamını oku..

youtube izlenme hilesi 2019 31-12-2018

Youtube, insanların video izleme konusundaki tercih etmekte olduğu en yaygın platformdur. Gün içerisinde milyonlarca kişiye hitap etmekte olan bu platform, devamını oku..