youtube izlenme hilesi 2019

Youtube, insanların video izleme konusundaki tercih etmekte olduğu en yaygın platformdur. Gün içerisinde milyonlarca kişiye hitap etmekte olan bu platform, insanlara aynı zamanda bir ekmek teknesi olma şansını da bulundurmaya devam etmektedir. Sadece Türkiye’de binlerce kişi Youtube üzerinden para kazanmaktadır. Ancak bilmelisiniz ki, hemen bir Youtube kanalı açıp para kazanıyım diye bir şey yoktur. Bu sektörde öncelikli olarak sabır gerekmektedir. Düzenli olarak video yüklemeniz, zamanla sizlere bu sektörde para kazandırmaya başlayacak ve sizde bu sayede Youtube’a daha çok yoğunluk vereceksiniz. Ancak her Youtuberin yaptığı gibi sizin de sabırlı olmanız, bu sektörde oldukça önemli bir etken olacaktır. Youtube üzerinden para kazanabilmeniz için öncelikli olarak bir kanala ihtiyacınız bulunmaktadır.


Daha sonrasında bu kanalınızın ince ayarlarını yapmanız gerekecektir. Bu ayarlar, kanal fotoğrafı ve bilgileri gibi kısımlardır. Daha sonrasında kanalınızın konusu ne ise, o konu hakkında özgün ve kaliteli videolar oluşturmanız gerekecektir. Hazırlamış olduğunuz bu video üzerinden bir kez daha geçerek, bir yerde hata olup olmadığını kontrol etmeli ve daha sonrasında bu videonuzu Youtube’a yüklemeniz gerekecektir. Aradan 1-2 gün geçmesine rağmen videonuzun herhangi bir şekilde izlenmemesi gayet normal bir durumdur. Çünkü kanalınızın abone sayısı bulunmamaktadır. Bir Youtube kanalı için olmazsa olmaz en önemli maddelerden birisi, şüphesiz abone sayılarıdır. Abone sayınız ne kadar yüksek ise, videolarınızın izlenme sayısı o kadar yüksek olacaktır.


Kanalınıza çeşitli yöntemler sayesinde abone kazandırabilir veya direkt olarak youtube abone hilesi yöntemleri ile kanalınıza abone kazandırabilmeniz mümkündür. Abone sayısı ne kadar önemli ise izlenme sayısı da o kadar önemlidir. Zaten Youtube üzerinden para kazanabilmek için gerekli olan tek şey videoların izlenme sayılarıdır. İzlenme sayılarını arttırabilmek için sürekli ve düzenli olarak kaliteli videolar çekmeli ve bu videoları kanalınıza yüklemelisiniz. Aradan birkaç ay geçmesiyle birlikte videolarınız artık iyice izlenmeye başlayacak ve bu sayede hayal ettiğiniz Youtube üzerinden para kazanma işlemine başlamış olacaksınız. Bunun yanı sıra izlenme sayılarını bir an önce arttırmak istiyorsanız, youtube izlenme hilesi yöntemlerini uygulayarak, kanalınızın izlenme sayılarını arttırabilir ve bu sayede daha çok insana ulaşabilirsiniz.


Youtube üzerinden para kazanabilmeniz için öncelikli olarak unutmamanız gereken konu, sabırlı olmanızdır. Sabırlı bir şekilde davranaraktan düzenli video yüklemeniz durumunda, ilerleyen zamanlarda emeğinizin karşılığını fazlasıyla alacağınız çok yüksek bir ihtimaldir. Sizlerde hemen ne tür videolar çekeceğiniz konusunda net bir fikir elde ettikten sonra, Youtube kanalınızı kurabilir ve daha sonrasında video girişlerini sağlayarak, izleyicilerinizi bekleyebilirsiniz. Youtube’da izlenme sayılarınızı arttırmanın en doğal yollarından bir diğeri ise videonuzun küçük resminin etkileyici olmasıdır. İnsanlar ilk olarak videonun başlığına, daha sonrasında ise videonun küçük resmine bakmaktadır. Sizde buna göre bir çalışma düzenleyerek videolarınızı kanalınıza yükleyebilirsiniz. youtube izlenme kasma

Diğer Blog Yazıları

youtube abone hilesi 2019 30-12-2018

Youtube, günümüzün en çok aktif sayısı bulunan platformlarından birisidir. Bu platform içerisinde insanlar keyifli vakit geçirdiği gibi aynı zamanda devamını oku..

youtube yorum hilesi 2019 31-12-2018

Youtube, en fazla video içeriklerin yayınlandığı ve bu videoların en fazla izlendiği bir platformdur. Bu platform içerisinde yer alan kanal sahipleri ve devamını oku..

youtube izlenme hilesi 2019 31-12-2018

Youtube, insanların video izleme konusundaki tercih etmekte olduğu en yaygın platformdur. Gün içerisinde milyonlarca kişiye hitap etmekte olan bu platform, devamını oku..