youtube yorum hilesi 2019

Youtube, en fazla video içeriklerin yayınlandığı ve bu videoların en fazla izlendiği bir platformdur. Bu platform içerisinde yer alan kanal sahipleri ve normal izleyiciler bulunmaktadır. Kanal sahipleri, insanların bilgilendirilmesi ve eğlenmesi amaçlı videolar üreterek, bu videolar üzerinden para kazanmaktadır. Youtube’dan iyi bir para kazanmak için videolarınızın izlenme sayılarının milyonlara ulaşması son derece önemlidir. Bu bakımdan insanların sıkılmadan izleyebileceği videolar çekerek düzenlemeniz, iyi bir para kazanmanız konusundaki en büyük faktörlerden birisidir. Eğer Youtube platformu üzerinde bir kanalınız bulunmuyorsa, öncelikli olarak ne tür videolar çekeceğiniz konusunda bir karar vermeli, daha sonrasında kanalınıza uygun bir isim bularak, kanalınızı aktif bir duruma getirmeniz gerekecektir.


Ardından sıkılmadan usanmadan, düzenli olarak video çekmeli ve bu videoları kanalınıza yüklemeniz gerekmektedir. İlk başlarda videolarınızın izlenme sayıları beklediğinizin çok altında olacaktır. Bu oldukça normal olan bir durumdur. Siz asla pes etmeden videolarınızı yüklemeye devam etmelisiniz. Zaman ilerledikçe videolarınızın izlenme sayısı artacak ve hayal etmiş olduğunuz Youtube üzerinden para kazanma işlemini başarılı bir şekilde yürütmeye devam etmiş olacaksınız. Youtube kanalınız içerisindeki videoların hızlı bir şekilde izlenim alabilmesi için en gerekli faktör, abone sayınızın binlere ulaşması olacaktır. Bu sayede yeni bir video yüklediğinizde, bu videonuz sizi takip eden kişilerin ana ekranına düşecek ve böylelikle hızlı bir izlenim almış olacaktır.


Eğer doğal yollar sonucunda Youtube kanalınıza abone çekemediyseniz, youtube abone hilesi yöntemlerine göz atabilir ve böylelikle kanalınıza hızlıca abone çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Unutmamalısınız ki, Youtube için en gerekli faktörlerden birisi şüphesiz abone sayısıdır. Abone sayısının yanı sıra videolarınıza gelen beğeni ve yorum sayıları da, videonuz için büyük önem teşkil etmektedir. Bir videonuza binlerce beğeni gelmesi durumunda, kanalınıza abone olmayan kişilere bile videonuz önerilenler kısmında çıkacak ve böylelikle daha çok izlenme almış olacaksınız. Ancak yine doğal yollardan elde edemediğiniz beğeni veya yorumlar için youtube yorum hilesi kategorisi üzerindeki yöntemleri uygulayabilir ve hızlı ve kolay bir biçimde videolarınızın içerisine istediğiniz yorumları alabilirsiniz.


Sizlerde Youtube kanalı açmadan önce kanalınızın ne türde olacağına karar vermeli ve buna uygun bir şekilde kanalınıza isim bulmalısınız. Ardından kanalınızın için en uygun resmi yüklemeli daha sonrasında ‘’hakkında’’ köşesini kısa ve öz bilgiler ile doldurmanız son derece önemli bir maddedir. Daha sonrasında video çekimlerine başlayabilir, çektiğiniz videoları düzenleyerek Youtube’a yükleyebilirsiniz. Youtube’a attığınız her videoyu yokmuş gibi saymak ilk zamanlar için oldukça önemlidir. Çünkü videoyu yükler yüklemez izlenme almak neredeyse imkansızdır. Siz hiç durmadan video üretmeye devam etmeli ve 1 ayın sonunda videoların son durumuna, izlenme sayılarına, beğeni sayılarına ve yorumlara göz atabilirsiniz. Unutmamalısınız ki, Youtube üzerinden para kazanmak isteyen kişilerin öncelikli olarak sabırlı olması gerekmektedir. youtube yorum arttırma

Diğer Blog Yazıları

youtube izlenme hilesi 2019 31-12-2018

Youtube, insanların video izleme konusundaki tercih etmekte olduğu en yaygın platformdur. Gün içerisinde milyonlarca kişiye hitap etmekte olan bu platform, devamını oku..

youtube abone hilesi 2019 30-12-2018

Youtube, günümüzün en çok aktif sayısı bulunan platformlarından birisidir. Bu platform içerisinde insanlar keyifli vakit geçirdiği gibi aynı zamanda devamını oku..

youtube beğeni hilesi 2019 31-12-2018

Youtube, günümüzün en çok aktif kullanıcısına sahip olan platformların başında yer almaktadır. Bu platform içerisinde çeşitli kategoriler üzerinden devamını oku..